– Dzisiaj spotkanie zorganizowałam dla moich wolontariuszy, którzy rozwieszali banery i organizowali spotkania. To był czas ciężkiej i wytężonej pracy. Czas rozmów z mieszańcami o tym, co udało się zrobić, co trzeba zmienić oraz co pozostało jeszcze do zrobienia – powiedziała Anna Krupka. Wiceminister podziękowała także za poparcie, którego udzieli jej mieszkańcy oraz za wysoką frekwencje w wyborach.

– W województwie świętokrzyskim wyniosła ona około 58 proc., a więc wzrosła o 11 punktów procentowych w stosunku do ostatnich wyborów. Dziękuje wszystkim, którzy wsparli świętokrzyską drużynę to około 315 tys. głosów. Ale teraz już rozpoczynamy ciężką pracę na rzecz województwa świętokrzyskiego – mówiła wiceminister.

W wyborach do parlamentu wiceminister Anna Krupka zdobyła poparcie prawie 70 tys.  mieszkańców województwa świętokrzyskiego. 

Dziękuję wszystkim za zaufanie i za każdy oddany głos na naszą listę, na Prawo i Sprawiedliwość

W sposób szczególny dziękuję tym, którzy oddali swój głos na mnie 39 854 to ogromny sukces, który daje mi motywację do jeszcze cięższej pracy #DlaŚwiętokrzyskiego i aby skutecznie reprezentować Wasze sprawy w parlamencie. Gratuluję wszystkim kandydatom naszego komitetu

Jedziemy dalej

Okręg nr 33