To już XIV edycja imprezy organizowanej przez rodzinę, przyjaciół tragicznie zmarłego Szczepana.

Tegoroczna jak co roku zgromadzi na starcie zawodników z całego województwa, ale również z Polski. Wśród uczestników zobaczymy m.in. mistrza Europy Karola Skowerskiego z Nosanu Kielce, czy jego kolegę mistrza Polski Michała Turkowskiego, ale również drugiego zawodnika rankingu Polski 2021 Dominika Zająca z Sokółki, czy wicemistrza Europy z Dekady Sosnowiec Daniela Macioła.

Dla najlepszych przygotowano nagrody o wartości ponad 5.000 zł, a Patronat Honorowy nad imprezą objęła Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki p. Anna Krupka.

Impreza to nie tylko rywalizacja sportowa, ale okazja do wspomnień o Szczepanie jak również zwrócenie uwagi na problem pijanych kierowców i edukacja w tym zakresie. Przypomnijmy bowiem, że Szczepan zginął w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę, dlatego spotkaniu od samego początku towarzyszy hasło „pijany kierowca zabił mojego przyjaciela” .

Początek zawodów o godzinie 10.00 w niedzielę w Kieleckim Centrum Bilardowym przy ul. Plac Moniuszki 2b. 

14 Memoriał Szczepana Różyckiego

Fot. Maciej Urban 

źródło: www.cksport.pl/pokazWiadomosc/25241_w_niedziele_w_kieleckim_centrum_bilardowym_odbedzie_sie_memorial_szczepana_rozyckiego