Politycy, przedstawiciele samorządów, przedsiębiorcy, działacze i sympatycy Prawicy wzięli udział w spotkaniu noworocznym zorganizowanym w piątek, 20 stycznia przez Wspólnotę Samorządową z Buska-Zdroju. Oprócz życzeń noworocznych spotkanie było okazją do przedstawienia planów wyborczych. Zapraszamy do obejrzenia materiału video ze spotkania.

Gospodarz spotkania Maciej Gawin – radny sejmiku województwa świętokrzyskiego po przywitaniu zaproszonych gości i złożeniu życzeń noworocznych przedstawił plany na nadchodzące wybory samorządowe.

Zobacz

– Jesteśmy najsilniejszą grupą w naszym powiecie, jesteśmy prawą stroną sceny. Nasza grupa liczy 150 osób i  tak jak mieliśmy w planach wystartujemy w wyborach do prawie każdej gminy. Robimy grupę do powiatu i oczywiście do gminy Busko-Zdrój wystawimy swojego kandydata na burmistrza – powiedział Maciej Gawin.

Zobacz
Zobacz

Obecna na spotkaniu Anna Krupka – wiceminister sportu i turystyki nie kryła radości, że mogła uczestniczyć w spotkaniu i korzystając z okazji złożyła zebranym życzenia noworoczne. „Chciałam Państwu życzyć z tej okazji zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i realizacji wszelkich dobrych planów.  Spełnienia celów, które na ten rok założyliście ale także życzę odwagi w wyznaczaniu celów i wyzwań.” 

Zobacz
Zobacz

Życzenia zebranym sympatykom Prawicy złożyli również zaproszeni Tomasz Jamka – członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego oraz Artur Konarki – radny sejmiku wojewódzkiego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji foto/video ze spotkania.

Zdjęcia: Jarosław Kruk

źródło: Spotkanie Noworoczne Wspólnoty Samorządowej i sympatyków Prawicy (foto/video) (busko.com.pl)